SCHODY

Schody są wizytówką każdego domu. Wykonane z najlepszych materiałów i z należytą starannością stają jego ozdobą. W dużej mierze mają też znaczenie dla funkcjonalności obiektu. Wokół schodów budować można aranżacje przestrzeni, a także tworzyć niepowtarzalny klimat pomieszczeń.
Ważne, by konstrukcja schodów pozostawała w zgodzie z całością budynku, by ujmowała prezencją, kolorystyką i bogactwem wykorzystanych materiałów.

SCHODY SAMONOŚNE 

Wykonujemy schody samonośne na konstrukcji drewnianej w dowolnym, wybranym przez klienta kształcie i dowolnej konstrukcji, od prostych, zabiegowych, po wyszukane wzory gięte. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem schodów w oparciu o indywidualne preferencje i potrzeby naszych zleceniodawców.

Realizujemy zamówienia korzystając z drewna krajowego oraz egzotycznego. W naszych wyrobach łączymy drewno z metalem, szkłem oraz kamieniem.

SCHODY BETONOWE 

Jesteśmy wyspecjalizowani w wykonaniu schodów betonowych w każdym kształcie. Efekt końcowy jest wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia w branży oraz doboru najwyższej jakości materiałów. Do produkcji schodów używamy nowoczesnego sprzętu. Wszystko to razem daje gwarancję trwałego i funkcjonalnego produktu.