ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

, zamówienia indywidualne Nietypowa przestrzeń? Brak miejsca na standartowe meble? Problem z zagospodarowaniem małego pomieszczenia? A może brak na rynku mebli spełniających Twoje wymagania? To nasz żywioł! Proponujemy naszym klientom stworzenie indywidualnych i specjalistycznych projektów, a następnie wykonanie odpowiednich mebli. Jesteśmy gotowi sprostać nawet najtrudniejszym oczekiwaniom. Niezależnie czy potrzebujesz mebli do firmy, czy też urządzasz sypialnię – spełnimy wszystkie Twoje zachcianki!

Naszym klientom proponujemy także usługi dodatkowe: projekt i wykonanie szaf wnękowych, mebli łazienkowych oraz elementów wykończenia wnętrz.
Szafy w korytarzach to doskonałe miejsce do przechowywania Twoich rzeczy. Pomagamy stworzyć je w taki sposób, aby pomieściły jak najwięcej i jak najlepiej. Jednocześnie dbamy o to, by komponowały się ze stylem pozostałych pomieszczeń i pasowały do charakteru miejsca.
Łazienka to nie tylko miejsce do kąpieli, prania i mycia zębów. Oprócz zlewu, wanny i prysznica z reguły potrzebujemy odstawić gdzieś szampon, schować proszek do prania lub ukryć przed dziećmi domowe środki czystości. Pomożemy Ci odkryć dyskretne i eleganckie miejsca do przechowywania wszystkich niezbędnych „łazienkowych” akcesoriów..